آموزشی, تکنولوژی, دسته‌بندی نشده

شبکه خانه هوشمند

یکی از مهمترین پارامتر ها برای انتخاب یک سیستم هوشمند مناسب برای خانه. دارا بودن شبکه خانه هوشمند استاندارد است! خانه های هوشمند تحت پروتکل های مختلف و متعددی کار میکنند. این پروتکل ها میزان اعتماد و دقت سیستم را تعیین میکند. اگر پروتکل بورد کمی داشته باشد. یا نویزگیری بالایی داشته باشد و تعداد دستگاه های کمی را پوشش دهد قطعاً پروتکل مناسبی نخواهد بود. امن ترین و مناسب ترین پروتکل های موجود. پروتکل های مورد استفاده در صنعت میباشند.

پروتکل S-BUS یک استاندارد شبکه بین المللی صنعتی میباشد. که بسیاری از تجهیزات تحت شبکه از آن بهره میبرند. بورد فوق العاده زیاد. حداقل نویز و پشتیبانی از تعداد بسیار زیادی از دستگاه ها از مزیت های این پروتکل میباشد. یکی دیگر از مزایای این شبکه انتقال تغذیه و دیتا بر روی یک کابل میباشد. با استفاده از یک کابل CAT6 به سادگی امکان انتقال برق مورد نیاز. و داده های شبکه به هر یک از دستگاه ها ممکن خواهد بود. یکی از دلایل امن بودن این پروتکل دیفرانسیلی بودن خطوط داده است.

با استفاده از یک پروتکل مناسب و استاندارد با حداقل سیم کشی و بالاترین دقت میتوانید یک سیستم حرفه ای را پیاده سازی کنید. پروتکل خانه هوشمند HBB با بهره گیری از پروتکل RS-485 امکان پشتیبانی از کلیه تجهیزات متصل به شبکه SBUS را دارد. همچنین در محصولات بیسیم و ارتباطات برون شبکه ای استفاده از بستر UDP امکان مشاهده زنده تغییرات و کنترل تجهیزات به صورت لحظه ای و سریع را فراهم میکند.

نظراتتون رو با ما در میان بگذارید 😉 

پروتکل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *